Przyciemnij się!

Przyciemnianie szyb samochodowych

Zielona Góra

Przyciemnianie szyb samochodowych to usługa, na którą właściciele pojazdów decydują się ze względów praktycznych oraz estetycznych. Z przyciemnionymi szybami samochód z całą pewnością prezentuje się korzystniej, jednak ich głównym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa oraz ochrona przed promieniami UV.

demo-attachment-45-Group-622

Oklejanie szyb samochodowych - korzyści

Oklejanie szyb samochodowych folią wpływa na mniejszą przepuszczalność promieni słonecznych do środka pojazdu. Dzięki temu wnętrze samochodu nagrzewa się wolniej, niż w przypadku samochodów z szybami nieoklejonymi. W sytuacji zbicia szyby, folia utrzymuje ją, dzięki czemu minimalizuje ryzyko okaleczenia. Zwiększona zostaje również prywatność właściciela auta. Oklejanie szyb samochodowych jest korzystne także ze względów bezpieczeństwa. Tak jak naklejanie foli ochronnej przyczynia się do zabezpieczenia karoserii i obecnego na niej lakieru, tak foliowanie szyb zwiększa bezpieczeństwo wewnątrz pojazdu. Osoby przebywające na zewnątrz samochodu nie dostrzegają jego wnętrza, a więc mają ograniczoną możliwość dostrzeżenia rzeczy pozostawionych w środku. Oklejanie szyb samochodowych ogranicza więc ryzyko włamań oraz znacząco podnosi komfort kierowcy i pasażerów.
demo-attachment-45-Group-622
demo-attachment-44-Group-582
wraphouse_mustang
wraphouse_opel
wraphouse_mitsubishi
wraphouse_mustang

Przyciemnianie szyb przy użyciu najlepszych folii

Do przyciemniania szyb samochodowych używamy wyłącznie najlepszych dostępnych na rynku folii. Dzięki temu usługa wykonana jest profesjonalnie oraz solidnie. Szyby oklejane są w zgodzie z polskim prawem określającym warunki dotyczące ich przejrzystości. Oddając swoje auto w nasze ręce możesz mieć pewność fachowości przeprowadzonej pracy. Gwarantujemy pełną satysfakcję każdego Klienta, który zdecyduje się podjąć ze nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym salonie zlokalizowanym w pobliżu Zielonej Góry.

CENNIK

Folia LLumar

od 450
  • dowolny stopień przyciemnienia
  • bezinwazyjne przyciemnianie
  • gwarancja na usługę 1 rok
  • gwarancja na folię 10 lat

FOLIA LLumar LATI

od 600
  • dowolny stopień przyciemnienia
  • bezinwazyjne przyciemnianie
  • gwarancja na usługę 1 rok
  • gwarancja na folię -dożywotnio