Niech Cię zobaczą!

Grafika reklamowa

Zielona Góra

Dziś nikt z nas nie wyobraża sobie „sprzedawać” bez reklamy. Grafika reklamowa na samochodzie to popularny sposób na to, aby skutecznie podnieść liczbę odbiorców reklamy, a przez to dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów.
demo-attachment-45-Group-622

W jakim celu stosowana jest grafika reklamowa?

Każda firma, która chce pozyskiwać nowych klientów i dzięki temu utrzymać się na rynku w swojej branży, potrzebuje skutecznej reklamy. Promocję biznesu można prowadzić w różny sposób. Jednym z nich jest umieszczenie grafiki reklamowej na samochodach firmowych. Ten rodzaj mobilnej reklamy pozwala na dotarcie do zdecydowanie większej liczby odbiorców, niż w przypadku nieruchomych plakatów czy banerów. Grafika jest widoczna wszędzie tam, gdzie akurat znajduje się auto. Tego typu reklama może być użyta zarówno przez duże przedsiębiorstwa do znakowania floty posiadanych przez siebie aut, jak i małe, kilkuosobowe firmy, które dopiero budują swoją pozycję na rynku.

demo-attachment-45-Group-622
demo-attachment-44-Group-582
wraphouse_mustang
wraphouse_opel
wraphouse_mitsubishi
wraphouse_mustang

Nasza oferta grafiki reklamowej na samochodach

Grafika reklamowa daje szerokie możliwości. Dostępność produktów i wariantów pozwala osiągnąć rewelacyjny efekt. Dzięki współpracy z profesjonalnym grafikiem nasza firma może stworzyć dla Ciebie oryginalny projekt graficzny, jeżeli sam jeszcze takiego nie posiadasz. Projekt to jeden z najważniejszych elementów, którego nie można pominąć w trakcie organizacji kampanii reklamowej. Każda reklama wzmacnia tożsamość firmy, a przede wszystkim buduje jej wizerunek. Warto więc zdecydować się na oklejanie reklamowe oferowane przez nas.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat grafiki reklamowej. Zainteresowanym innymi usługami realizowanymi przez naszą firmę przypominamy, że zajmujemy się m.in. przyciemnianiem szyb w aucie, naklejaniem folii ochronnej na karoserię oraz całkowitą zmianą koloru samochodu za pomocą folii.

CENNIK

Mały brading

od 1300
  • własny projekt
  • wizualizacja oklejenia + 200 zł

Pełne oklejenie

od 3600
  • własny projekt
  • wizualizacja oklejenia +300 zł

Projekt

od 400
  • indywidualny projekt
  • wizualizacja oklejenia